مهدی ایرانپور
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ مهدی ایرانپور
آرشیو وبلاگ
دایرکتوری سئو (اینجا مکانی برای تبادل اطلاعات در مورد مباحث کلیدی سئو)
دلیل واقعی ارورGooglebot can’t access your site نویسنده: مهدی ایرانپور - یکشنبه ٢ مهر ۱۳٩۱

لازم به توضیح است بسیاری از دوستان از دریافت ارور مذکور شکایت میکردند و از قضا اکثر دوستان هموطن دامنه آی آر داشته اند و اما  مشاهده در خصوص دریافت ارور نابهنگام Googlebot can’t access your site دلایل متفاوتی دارد که اگر تا به حال از موضوع آگاه نیستید به اکانت گوگل وبمستر خود بروید شاید شما نیز چنین اخطاری را دریافت کرده باشید.

در مورد این ارور و هشدار در سایت های معتبر و مختلفی مطالبی منتشر شده که در مجموع دلیل های خاصی از جمله ضعیف بودن هاست و عدم تنظیم و ست کردن آی پی سایت ,عدم نمایش مالکیت دامنه (هویز ) مطرح شده است.

یک نکته بسیار مهمی که باعث شد این پست را منتشر کنم مطابقت این ارور با مشکلاتی که در سامانه داده ایرنیک رخ داده بوده است.

همانطور که گفتیم اگر بر حسب تصادف دامنه ای با پسوند (ir) را در هویز دامنه های فارسی سرچ کنید هیچ گونه اطلاعاتی را از خود نشان نمیدهند و دلیل اصلی آن هم مشکلات سخت افزاری بیان شده است به امید اینکه این مشکلات مرتفع گردند.

امید واریم مشکلات هرچه سریعتر مرتفع گردد و نگرانی برخی دوستان رو شاهد نباشیم

نکته : برای مشاهده این مستندات حتما به توضیحات گوگل در اکانت وبمستر دقت فرمایید.

  نظرات ()
مطالب اخیر مشکلات قالب صحیفا هاست پاسخ سوالات در مورد رفع فیلتر فیس بوک به فیس بوک و سایت های فیلتر شده لینک ندهید تبلیغات پاپ آپ پست های زمان دار و صرفه جویی در وقت ابزار گوگل PageSpeed برای سرعت بیشتر وب سایت شما آیا الکسا در ایران اهمیت دارد از تکنیک ویدئو مارکتینگ بهره ببرید بازدید کننده میخواهید این مطلب را بخوانید
دوستان من مقالات دانشجویی ناسا بزرگترین بانک نمونه سوالات امتحانی طراح قالب