مهدی ایرانپور
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ مهدی ایرانپور
آرشیو وبلاگ
دایرکتوری سئو (اینجا مکانی برای تبادل اطلاعات در مورد مباحث کلیدی سئو)
مشکلات قالب صحیفا نویسنده: مهدی ایرانپور - چهارشنبه ٤ اردیبهشت ۱۳٩٢

درود

کسانی که از سیستم وردپرس برای سایت خود استفاده میکنند , حتما با قالب خبری صحیفا که سایت های مختلف ابزار دهی وردپرس منتشر شده آشناییت دارد .

قالب صحیفا , پوسته وردپرسی است که در سایت   themeforest.net  برای فروش گذاشته شده که نسخه orginal  و دارای لایسنس بوده که به عنوان نسخه اصلی از آن یاد میشود.

اما شاید بپرسید پست مربوط به مشکلات قالب صحیفا چه ربطی به سئو و بهینه سازی دارد , 

یکی از اصول و ابعاد رشد در سئو , سئوی قالب سایت هاست .

درصورتی که از قالب اصلی و دارای لایسنس صحیفا برای وردپرس استفاده میکنید , از لحاظ سئوی قالب خیالتان آسوده باشد زیرا تمامی قوانین سئو و بهینه سازی در این پوسته رعایت شده.

اما اگر از قالب های ریپ شده استفاده میکنید نگران باشید چون من در این پست به شما مواردی را خواهم گفت که فکر میکنم تا به حال کسی به این مورد توجه نکرده است .

مشکلات اصلی قالب صحیفا :

یکی از مشکلات اصلی قالب صحیفا , ساختن خودکار صفحات 404 به هر دسته و برگه شماست.

شاید بپرسید چه گونه ؟ باید بگویم که این مورد هم توسط وبمستر گوگل شناسایی شده و هم توسط ابزار page speed  مرورگر گوگل کروم برای انالیز سرعت سایت.

زمانی که شما از آنالیز گر سرعت سایت استفاده میکنید در پایین صفحه اخطاری با مثلث قرمز رنگ یا زرد رنگ نمایش میدهد که با کلیک بر آن به صفحه 404 نات فون برخورد میکنید.

مشاهده میکنید که در اخر آدرس تست شده یک کلمه undefined اضافه خواهد شد .

این مورد هم در گوگل وبمستر نمایش داده میشود .

  نظرات ()
مطالب اخیر مشکلات قالب صحیفا هاست پاسخ سوالات در مورد رفع فیلتر فیس بوک به فیس بوک و سایت های فیلتر شده لینک ندهید تبلیغات پاپ آپ پست های زمان دار و صرفه جویی در وقت ابزار گوگل PageSpeed برای سرعت بیشتر وب سایت شما آیا الکسا در ایران اهمیت دارد از تکنیک ویدئو مارکتینگ بهره ببرید بازدید کننده میخواهید این مطلب را بخوانید
دوستان من مقالات دانشجویی ناسا بزرگترین بانک نمونه سوالات امتحانی طراح قالب