از تکنیک ویدئو مارکتینگ بهره ببرید

 پیش از این برای بروز رسانی سایت ها و جذب بازدید کننده ها سعی در انتشار  محتوای عالی و بی نقص همراه با چند عدد عکس با کیفیت خوب در پست داشتید ؟

آیا همیشه تلاش نمیکردید تا با فنون سئو سعی در پیشرفت سایت خود بکنید در این بین گاهی اوقات خسته میشوید و حتی ممکن است مدتها دست از نوشتن و تفکر بردارید یا برعکس چندین روزمطلب نزنید و منتظر سوژه داغی باشید و سپس آن را در سایت و یا وبلاگ خود منتشر کنید .

حال در نظر بگیرید سایت های را که محتوای باارزش خود را به صورت فیلم و ویدئو های برند ساز در می آورند اکثر بازدید کنندگان تا اتمام زمان فیلم منتظر می ماند حال آنکه همان فرد ممکن است برای خواندن مقاله و یا متنی هر چند جذاب و مفید حوصله خواندن نداشته باشد.

امروزه سایت های بزرگی در این حوزه فعالیت میکنند از جمله یوتوب که مسلما بازدید زیادی نیز دارند اگر دنبال لینک بیلدینگ مناسب و استاندارد برای سایت خود هستید میتوانید با به اشتراک گذاری ویدئو ها در بخش توضیحات ویدئو لینک خود را منتشر کنید.

ابزار های لازم :

ابزار‌های مورد نیاز جهت ضبط ویدئو

ضبط ویدئو در دو حالت امکان پذیر است : ۱- استفاده از دوربین و ضبط صحبت‌هایتان یا یک رویداد ۲- استفاده از نرم افزار‌هایی مثل captivate و camtasia برای ضبط تصاویر از  صفحه نمایش و آموزش از این طریق.

نقش موثر ویدئو در برند سازی برای شما :

شما میتوانید با انتشار ویدئو های خود به صورت رایگان آن را در برابر بازدید خیلی از کاربران از سراسر دنیا قرار دهید , میتوان ویدئو هایی ساخت و در زیر آن به صورت نوشتاری با استفاده از تکنیک ویرایش فیلم محصولات و سایت خود را در زیر معرفی کرد حتی گاهی به صورت اسکرین شات میتوان پل ارتباطی را بین مخاطب به وجود آورد و این ویدئو ها در بین افراد مختلف اشتراک داد.

 

 

/ 0 نظر / 26 بازدید